Nawigacja
Ostatnio dodane zdjęcia

Koncert zespołu Moj...

Koncert zespołu Moj...

Koncert zespołu Moj...

Koncert zespołu Moj...
Koncert

Obrazy: orn.jpg

W niedzielę 16 listopada  w naszej Parafii będziemy gościć Zespół Muzyki Chrześcijańskiej Moja Rodzina. Zespół tworzy jedna rodzina państwa Wiśniewskich z okolic Płocka. Są to rodzice oraz ich  czterech synów i jedna córka. Sami komponują utwory religijne, są autorami tekstów, śpiewają i grają. W naszej Katedrze w przyszłą niedzielę zaśpiewają podczas Mszy św. o godz. 10.00, 11.15, 12.30 i 16.30. Podczas tych  Mszy św. powiedzą świadectwo o swojej rodzinie, a po Mszy św. o godz. 16.30 – będzie Koncert w ich wykonaniu. Będą też rozprowadzać płyty ze swoimi nagraniami. Zapraszamy do licznego udziału w tym Koncercie.

Poświęcenie obrazu i witrażu z wizerunkiem św. Jana Pawła 2

Obrazy: witrajp2.jpg

W Niedzielę 12 października podczas Mszy św. o godz. 16.30 J. E. Ks. BP Edward Janiak poświęci witraż i obraz z wizeruniekm św. Jana Pawła 2. Po Mszy św. uroczysty Koncert Papieski  w Katedrze w wykonaniu zespołu LUMEN, chóru szkół Nazaretańskich oraz chóru z Tarnowa Podgórnego. Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy

Obrazy: trwam_tele.jpg

Zapraszamy na uroczysty Koncert ku czci św. Jana Pawła II pt. Santo,w  niedzielę 12 października, w Dzień Papieski, odbędzie się w naszej Katedrze. Koncert będzie poprzedzony Mszą św. o godz. 16.30, podczas której Pasterz naszej Diecezji J.E. ks. bp Edward Janiak poświęci witraż oraz obraz z wizerunkiem św. Jana Pawła II. Koncert wykona Zespół Muzyki Sakralnej Lumen, Chór Szkół Nazaretańskich z Kalisza oraz połączone chóry z Poznania i Tarnowa Podgórnego. Razem zaśpiewa i zagra ponad 70 wykonawców. Gościem Koncertu będzie słynny polski wokalista Janusz Szrom. W przyszłą niedzielę zgromadźmy się więc jak najliczniej na Mszy św. o godz. 16.30 i na tym Uroczystym Koncercie, który rozpocznie się około godz. 17.30, aby uczcić św. Jana Pawła II w roku Jego kanonizacji. Przypomnę, że św. Jan Paweł II modlił się w naszej Katedrze 4 czerwca 1997 r. Witraż z wizerunkiem Świętego Papieża ufundował ks. prałat Andrzej Gaweł – były długoletni Proboszcz naszej Parafii.

Modlitwa za Prześladowany Kościół

Obrazy: baner_dzien_modlitw_za_przesladowany_wschod.jpg

 

Droga Krzyżowa w intencji Prześladowanego Kościoła na Bliskim Wschodzie we wtorek 26 sierpnia o godz. 18.oo.

Zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę

 

Zapisy do grupy Katedralnej – Pomarańczowej w kancelarii parafialnej w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 16.00 do 18.00, a  od 1 sierpnia – w salce parafialnej przy plebani w godzinach od 16.00 do 18.00.

Mamy Biskupa pomocniczego

Obrazy: orn.jpg

Powitanie ks. Łukasza Skorackiego

Od 1 lipca swoją posługe kapłańską w naszej parafii  obejmuje ks. wikariusz Łukasz Skoracki. Księże Łukaszu witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy Bożego Błogosławieństwa.

Powitanie
Serdecznie witamy
na stronie
parafii św. Mikołaja
w Kaliszu
Wierzę w Syna Bożego
Wygenerowano w sekund: 0.05 1,028,582 unikalnych wizyt