Nawigacja
Ostatnio dodane zdjęcia

Msza św. w intencji...

Msza św. w intencji...

Msza św. w intencji...

Msza św. w intencji...
Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 17 SIERPNIA 2014 r.

 

1. Przypominamy, że w każdą niedzielę ostatnią Mszę św. w naszym kościele katedralnym odprawiamy o godz. 20.30.

 

2. We wtorek około godz. 18.00 wraca z Jasnej Góry Piesza Pielgrzymka Kaliska. Powitajmy utrudzonych Pielgrzymów, którzy w tych dniach dali świadectwo wiary, a w swoich modlitwach również nas polecali Bogu przez wstawiennictwo Wniebowziętej Maryi.

 

3. We wtorek o godz. 18.30 Mszy św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do liczniejszego udziału w tych Mszach św.

 

4. W sobotę o godz. 21.00 – zapraszamy na Apel Jasnogórski z racji wspomnienia dnia Nawiedzenia naszej Parafii przez Maryję w znaku Obrazu.

 

5. Pod chórem wystawiona jest Parafialna Księga Trzeźwości do której można wpisywać przyrzeczenie abstynencji i to zobowiązanie ofiarować na tych, którzy dotknięci są nałogiem pijaństwa, chorobą alkoholową lub w innych intencjach.

 

6. Szczęść Boże wszystkim Solenizantom i Jubilatom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje Imieniny, Urodziny lub rocznice zawarcia sakramentalnego małżeństwa!

 

7. Po każdej Mszy św. można nabyć diecezjalny kalendarz katolicki na rok 2015. Cena kalendarza – 4 zł. Kupując kalendarz wspomagamy materialnie nasze Wyższe Seminarium Duchowne.

 

8. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka. Polecamy nowy numer dwutygodnika naszej diecezji Opiekun oraz tygodnik katolicki Niedziela. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

                                                                      ks.Adam Modliński

Powitanie
Serdecznie witamy
na stronie
parafii św. Mikołaja
w Kaliszu
Wierzę w Syna Bożego
Wygenerowano w sekund: 0.02 851,357 unikalnych wizyt